QuantCDN (1.1.8) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Languages
te: భాషలు

en: Info
te: సమాచారం
