QuantCDN (1.2.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Overview
nl: Overzicht

en: Search
nl: Zoeken

en: Save
nl: Opslaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Clear index
nl: Index leegmaken

en: Configure
nl: Instellen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Revisions
nl: Revisies

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Override
nl: Overschrijven

en: Languages
nl: Talen

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Facets
nl: Facetten

en: Taxonomy Terms
nl: Taxonomietermen

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Transitions
nl: Overgangen

en: Add facet
nl: Facet toevoegen
