QuantCDN (1.5.1) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Search
oc: Recercar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Views
oc: Vistas

en: Clear index
oc: Voidar l'indèx

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configure
oc: Configurar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Exclude
oc: Exclure

en: Taxonomy terms
oc: Tèrmes de taxonomia

en: Published
oc: Publicat

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Override
oc: Suplantar

en: Token
oc: Geton (token)

en: Languages
oc: Lengas

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Index
oc: Indèx

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Item ID
oc: Identificant d'element
