QuantCDN (1.5.2) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Overview
sk: Prehľad

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Clear index
sk: Vymazať index

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Nodes
sk: Uzly

en: Override
sk: Nahradiť

en: Languages
sk: Jazyky

en: File paths
sk: Cesty k súborom

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Route
sk: Cesta

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Item ID
sk: ID položky
