QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (1.6.1) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Overview
pl: Przegląd

en: Search
pl: Szukaj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Views
pl: Widoki

en: Clear index
pl: Wyczyść indeks

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Created
pl: Utworzono

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Published
pl: Opublikowane

en: Revisions
pl: Wersje

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Nodes
pl: Węzły

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Override
pl: Nadpisz

en: Token
pl: Wzorzec

en: Languages
pl: Języki

en: Info
pl: Informacja

en: Metadata
pl: Metadane

en: Taxonomy Terms
pl: Terminy taksonomii

en: Index
pl: Indeks

en: File paths
pl: Ścieżki plików

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Seed
pl: Zalążek

en: Route
pl: Trasa

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Starting
pl: Rozpoczynanie

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Item ID
pl: ID elementu

en: Transitions
pl: Przejścia

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd
