QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Pages
ru: Страницы

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Overview
ru: Обзор

en: Search
ru: Поиск

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Views
ru: Представление

en: Clear index
ru: Очистить индекс

en: Configure
ru: Настроить

en: Created
ru: Создано

en: Exclude
ru: Исключить

en: Taxonomy terms
ru: Термины таксономии

en: Published
ru: Опубликовано

en: Revisions
ru: Редакции

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Nodes
ru: Материалы

en: Display options
ru: Настройки отображения

en: Override
ru: Переопределить

en: Token
ru: Токен

en: Languages
ru: Языки

en: Info
ru: Инфо

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Taxonomy Terms
ru: Термин словаря

en: Index
ru: Индекс

en: File paths
ru: Пути к файлам

en: Select vocabulary
ru: Выберите словарь

en: Results per page
ru: Результатов на странице

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Route
ru: Маршрут

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Item ID
ru: ID элемента

en: Transitions
ru: Переходы

en: Add facet
ru: Добавить фасет

en: Routes
ru: Маршруты

en: Sitemaps
ru: Карты сайта
