QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Languages
ka: ენები

en: author
ka: ავტორი

en: Info
ka: ინფო

en: Cron
ka: კრონი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
