QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
