QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (28 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Clear index
my: အညွှန်းများ ရှင်းလင်းရန်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Index
my: အညွှန်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
