QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (41 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Overview
jv: Sekilas

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Clear index
jv: Indék dibusak

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Created
jv: Digawé

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Page
jv: Kācā

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: To
jv: Marang

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Nodes
jv: Node

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Index
jv: Indek

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Item ID
jv: ID Item

en: Asc
jv: Urut Maju
