QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (38 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Clear index
ku: پێرست پاکبکەرەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Info
ku: زانیاری

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Index
ku: نوانە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
