QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (32 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Languages
mr: भाषा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Route
mr: मार्ग

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
