QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Overview
kk: Шолу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Clear index
kk: Индексті тазалау

en: Configure
kk: Баптау

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Languages
kk: Тілдер

en: Cron
kk: Хронометр

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
