QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (38 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Clear index
km: ជម្រះលិបិក្រម​

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Languages
km: ភាសា

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
