QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Filename
os: Файлы ном

en: Clear index
os: Индекс асыгъдæг кæн
