QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Overview
sq: Panorama

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Clear index
sq: Fshi treguesin

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Revisions
sq: Revizione

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Languages
sq: Gjuhët

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
