Query Auth Params (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Administration
cs: Administrace

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení

en: The path '%path' has to start with a slash.
cs: Cesta '%path' musí začínat lomítkem.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '%path' není platná, nebo k ní nemáte přístup.
