Query Auth Params (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду

en: Once
uk: Одноразово

en: Forever
uk: Без обмежень

en: Add one more
uk: Додати ще

en: The path '%path' has to start with a slash.
uk: Шлях '%path' має починатися з похилої риски.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
uk: Або шлях "%path" є недійсним, або ви не маєте доступу до нього.
