Entity Questions and Answers (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: List of users
eu: Erabiltzaileen zerrenda

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Question
eu: Galdera

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Entity
eu: Entitatea

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: users
eu: erabiltzaileak

en: Questions
eu: Galderak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: (Unpublished)
eu: (Argitaratu gabe)

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: @title (value @number)
eu: @title (balioa @number)
