Entity Questions and Answers (8.x-1.10) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List of users
hr: Lista korisnika

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Terms and Conditions
hr: Uslovi ugovaranja

en: Reported by
hr: Prijavio

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Published?
hr: Objavljen?

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Apply
hr: Primjeni

en: (Unpublished)
hr: (Neobjavljeno)

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '%path' ili nije valjana ili joj nemate pristup.

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number

en: Asc
hr: Uzlazno
