Entity Questions and Answers (8.x-1.10) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: user
is: notandi

en: Status
is: Staða

en: Approve
is: Samþykkja

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: List of users
is: Listi yfir notendur

en: Action
is: Aðgerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Terms and Conditions
is: Skilmálar og skilyrði

en: ID
is: Kenni

en: Reported by
is: Tilkynnt af

en: Email Address
is: Netfang

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar

en: Page
is: Síða

en: No votes
is: Engin atkvæði

en: Published
is: Birt

en: Published?
is: Birt?

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Questions
is: Spurningar

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
