Entity Questions and Answers (8.x-1.11) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Value
nl: Waarde

en: Author
nl: Auteur

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: List of users
nl: Lijst van gebruikers

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Terms and Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Reported by
nl: Gemeld door

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Questions and Answers
nl: Vragen en Antwoorden

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Entity
nl: Entiteit

en: Author Name
nl: Auteursnaam

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: users
nl: gebruikers

en: Questions
nl: Vragen

en: Apply
nl: Toepassen

en: No subscriptions
nl: Geen inschrijvingen

en: Subscribed
nl: Ingeschreven

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Bundle
nl: Bundel

en: (Unpublished)
nl: (Niet gepubliceerd)

en: Verified
nl: Geverifieerd

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%path' klopt niet of u heeft geen toegang tot de pagina.

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Asc
nl: Oplopend

en: Answer ID
nl: Antwoord-ID

en: Entity Link
nl: Entiteitslink

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.

en: @title (value @number)
nl: @title (waarde @number)
