Entity Questions and Answers (8.x-1.11) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Status
th: สถานะ

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Terms and Conditions
th: ข้อตกลงการใช้งาน

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Questions
th: คำถาม

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number
