Entity Questions and Answers (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Entity
az: Entiti

en: Author Name
az: Müəllif Adı

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: users
az: istifadəçilər

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
