Entity Questions and Answers (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Author Name
hy: Հեղինակի անուն

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
