Entity Questions and Answers (8.x-1.2) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
