Entity Questions and Answers (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: user
he: משתמש

en: Status
he: מצב

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: List of users
he: רשימת חברים

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Approved?
he: אושר?

en: Entity
he: יישות

en: Author Name
he: שם המחבר/ת

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: users
he: משתמשים

en: Questions
he: שאלות

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Bundle
he: חבילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הכתובת %path אינה תקפה או שאין לך גישה אליה

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: @title (value @number)
he: @title (ערך @number)
