Entity Questions and Answers (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
jv: Path '%path' ora sah utāwā Sampéyan ora nduwé hak ngakses nang kene.

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number

en: Asc
jv: Urut Maju
