Entity Questions and Answers (8.x-1.4) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Date
ht: Dat

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Author Name
ht: Non otè a

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
