Entity Questions and Answers (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған
