Entity Questions and Answers (8.x-1.5) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: user
sr: корисник

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
