Entity Questions and Answers (8.x-1.8) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Question
bn: প্রশ্ন

en: Published
bn: প্রকাশিত
