Entity Questions and Answers (8.x-1.8) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: user
br: implijer

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Page
br: Pajenn
