Entity Questions and Answers (8.x-1.8) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd

en: Questions
cy: Cwestiynau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
