Entity Questions and Answers (8.x-1.8) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: List of users
ku: لیستی بەکارهێنەران

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Question
ku: پرسیار

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن
