Entity Questions and Answers (8.x-1.8) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: user
os: архайæг

en: Status
os: Статус

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау
