Entity Questions and Answers (8.x-1.8) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
