Entity Questions and Answers (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: user
lt: narys

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: List of users
lt: Narių sąrašas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Terms and Conditions
lt: Taisyklės

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Questions and Answers
lt: Klausimai ir atsakymai

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Entity
lt: Esybė

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: users
lt: nariai

en: Questions
lt: Klausimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '%path' arba neteisingas, arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: @title (value @number)
lt: @title (reikšmė @number)
