Entity Questions and Answers (8.x-1.9) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
