Entity Questions and Answers (8.x-1.14) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: user
nn: brukar

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Author
nn: Forfattar

en: List of users
nn: Liste over brukarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Created
nn: Laga

en: Answer
nn: Svar

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
