Queue Import (2.1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Database
be: База дадзеных

en: Host
be: Хост

en: Port
be: Порт

en: About
be: Аб
