Queue Import (2.1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Database
cs: databáze

en: Host
cs: Hostitel

en: About
cs: Popis

en: Migration
cs: Migrace
