Queue Import (2.1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Database
et: Andmebaas

en: About
et: Programmist

en: Migration
et: Migreerimine
