Queue Import (2.1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Database
eu: Datu-base

en: Port
eu: Ataka

en: About
eu: (r)i buruz
