Queue Import (2.1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Database
fi: Tietokanta

en: Host
fi: Isäntä

en: Port
fi: Portti

en: About
fi: Tietoja

en: Migration
fi: Migraatio
