Queue Import (2.1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Database
fr: Base de données

en: Host
fr: Hôte

en: About
fr: À propos
