Queue Import (2.1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Database
gl: Base de datos

en: Host
gl: Anfitrión

en: Port
gl: Porto

en: About
gl: Información
