Queue Import (2.1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Host
lt: Serveris

en: Port
lt: Šliuzas

en: About
lt: Apie
