Queue Import (2.1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Database
pl: Baza danych

en: Process queue
pl: Kolejka procesów

en: About
pl: O stronie

en: Migration
pl: Migracja
