Queue Import (2.1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Host
sl: Gostitelj

en: Port
sl: Vrata

en: About
sl: O modulu
